Hakkımızda

Keenetic İzmir, nihayi kullanıcı istek ve ihtiyaçları dikkate alan iddalı ve yenilikçi Akıllı Keenetic Router (Smart Router) üreticisi ve geliştiricisi olarak 2010 yılında kuruldu.


İzmir Keenetic' in temel misyonu, işlemci gücü problemi ve yüksek enerji sarfiyatı olmayan, akıllı evler ve ofisler için üstün kablosuz performans sunan, aynı zamanda gelişmiş yazılım gücüyle güvenli, kolay yönetilebilir  birçok gelişmiş özellikleri barındıran keenetic router cihazları üretmektir. Keenetic ürünleri, yüksek donanım özellikleri sayesinde sorunsuz çalışarak mutlu müşteriler yaratırken aynı zamanda ulaşılabilir fiyatlara sahiptir.


Keenetic kurulduğu günden itibaren, gerek müşteri isteklerini dinleyerek, gerekse güncel ihtiyaçları en iyi şekilde tanımlayarak en teknolojik ürünleri  en iyi destek alt yapısıyla vermeyi hedefler. Keenetic müşteri ihtiyaçlarını sürekli olarak analiz eder. Sahip olduğu esnek ve modüler yazılım mimarisi sayesinde ürünlerin müşteri deneyimi ve ihtiyaçları doğrultusunda sürekli geliştirilmesini sağlar.


Keenetic, ev ve ofis internet teknolojilerinde 20 yılı aşan tecrübeli kişiler tarafından yönetilmektedir. Bu deneyim, rekabetin yüksek olduğu, müşteri taleplerinin sürekli değiştiği ve ürün fiyatlarının dinamik olduğu pazarlarda kazanılmıştır. Rekabetin bu denli yüksek olduğu bir pazarda büyümenin Keenetic markasını küresel ölçekte hazır, iyi ve adil bir ticari ortak haline getirdiğine inanıyoruz.


Ülkemizde, Keenetic İletişim Teknolojileri Bilişim Pazarlama ve Danışmanlık A.Ş. internet ve bilişim sektörünün tecrübeli ismi eski Zyxel Türkiye Genel Müdürü Vefa Tarhan tarafından Kasım 2018 yılında uluslararası bir girişim çerçevesinde JV olarak kuruldu.


Setpro Bilişim Hizmetleri olarak 2021 yılında Keenetic İzmir partner bayisi olup Keenetic İzmir ürünlerinin satış ve kurulum hizmetini sunmaktayız.